5 pomysłów na prezent na Dzień Babci

Wybieramy prezent na chrzest
23 sierpnia, 2016
Prezent na Dzień Kobiet – co wybrać?
23 sierpnia, 2016

Happy surpised senior woman looking at camera isolated on white background

O takim dniu jak Dzień Babci po prostu nie można zapomnieć. To one rozpieszczają, pocieszają i zawsze znajdują dla nas czas. Nie wiesz jaki upominek podarować babci w tym roku? Mamy kilka pomysłów.

Karuzela
Co każda babcia lubi robić najbardziej? Spędzać czas z wnukami. Jednak z biegiem czasu coraz mniej jest u niej zabawek i coraz trudniej jest znaleźć czas, aby ją odwiedzić. Pozytywka w kształcie karuzeli to nie tylko piękna ozdoba, ale również sentymentalna podróż w dni dzieciństwa. Za każdym razem gdy włączy karuzele pomyśli o tych, od których ją dostała.

Filiżanki
Nie można być u babci i nie wypić chociaż filiżanki herbaty. Podaruj babci wyjątkowe kubki lub filiżanki. Mogą być np. z napisem „Najlepsza babcia na świecie”. A jeszcze lepiej kupić jednolite kubki i samemu je ozdobić niezmywalnymi mazakami.
Jeżeli twoja babcia to prawdziwa elegantka, na pewno ucieszy się z wytwornego zestawu filiżanek i spodków.

Zdjęcie
Wspaniałym prezentem na Dzień Babci, bez względu na wiek wnuków czy prawnuków, jest zdjęcie. Nie ważne ile wnucząt ma dana babcia, zbierzcie się wszyscy razem i zróbcie sobie razem zdjęcie. Możecie zaprosić też rodziców.
Fotografię wydrukujcie w dużym formacie, żeby każdego było dobrze widać i oprawcie w ramkę. Będzie to piękna pamiątka nie tylko dla babci, ale i dla was.

Fartuszek
To co kojarzy się z babcią to także kuchnia. Powstał niejeden dowcip o tym jak babcie lubią dokarmiać swoje wnuki. A co potrzebne jest każdej kucharce? Oczywiście fartuszek. Wybierzcie taki z zabawnym motywem lub jednolity i sami go ozdóbcie, podpisami, odbiciami dłoni, życzeniami – możecie namalować wszystko co tylko przyjdzie wam do głowy.

Laurki
Jeżeli jesteś mamą lub tatą małych dzieci i w ich imieniu szukasz prezentu na Dzień Babci – przestań! Najpiękniejszym prezentem z możliwych będą wykonane przez maluchy laurki, kwiatek zerwany na łące i wielki buziak. Bo najważniejsze są życzenia prosto z serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *