5 pomysłów na prezent na urodziny dla kobiety w każdym wieku

Jaki prezent na Komunie wybrać?
23 sierpnia, 2016
Prezent na Walentynki – pomysły dla niej i dla niego
23 sierpnia, 2016

Nie da się ukryć, że każda kobieta jest inna. Ma inny gust, charakter i upodobania. Postaraliśmy się jednak wybrać pięć prezentów na urodziny, które powinny przypaść do gustu większości.

Szkatułka
Szkatułka lub pudełko na biżuterię przyda się każdej kobiecie. Nie ważne czy nosi biżuterię na co dzień czy od święta, gdzieś musi ją przechowywać. Biżuteria sztuczna, czy ze złota – to nie ma znaczenia, każda powinna mieć swoje honorowe miejsce.
Takie pudełko ma też wiele innych zastosowań. Małe księżniczki mogą trzymać w nim swoje skarby, a dorosłe kobiety mogą przechowywać w nim cenne, sentymentalne pamiątki takie jak listy, bilety, muszelki. Zawsze przyda się nowa szkatułka, żeby poukładać w niej drobnostki.

Zdjęcie
W dzisiejszych czasach robimy dużo zdjęć, ale niewiele osób segreguje je i te najważniejsze daje do wywołania. Dlatego każda ramka ze zdjęciami jest dobrym pomysłem na prezent na urodziny. Może to być wspólne zdjęcie z wakacji, albo stare zdjęcie z dzieciństwa po renowacji.

Bilety
Ciekawym prezentem na urodziny są bilety do kina, teatru lub na koncert. Każdemu przyda się urozmaicenie od monotonii dnia codziennego. Wybierz taką rozrywkę, która najbardziej przypadnie do gustu solenizantce. Pamiętaj, aby podarować dwa bilety, żeby mogła kogoś (może ciebie) zabrać razem ze sobą.

Kubek
Chyba każdy lubi mieć swój jedyny ulubiony kubek, z którego nikt inny nie może korzystać. Wybierz wyjątkowy kubek na prezent urodzinowy. Może być wyjątkowo duży, mieć śmieszny napis lub nietypowy kształt. Jak zawsze przy wyborze kieruj się gustem solenizantki.

Poduszka
Poduszek nigdy dość. Podaruj solenizantce nietypową poduszkę – ze śmiesznym napisem, albo pokrytą mięciutkim kolorowym futerkiem. To praktyczny prezent, przyda się na kanapę do salonu, na fotel w sypialni lub na taras. Oryginalna poduszka będzie o was przypominać każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *