Kule wodne ocieplą każde wnętrze

Kule śnieżne – prezent dla małych i dużych
23 sierpnia, 2016
Narodziny dziecka – 5 pomysłów na prezent
23 sierpnia, 2016

Jeszcze niedawno popularne były kule wodne z kwiatami w środku, dziś do łask wracają bardziej klasyczne wzory, które kojarzą się z ciepłem rodzinnego domu i gorącą czekoladą popijają w zimny, jesienny wieczór.

Kule wodne na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Na większość okazji doskonała będzie kula wodna. Dorosłym kula przypomni lata dzieciństwa. Beztroskiego czasu kiedy mogli spędzać godziny obserwując ludzki zamknięte w kuli.
Dla najmłodszych będzie to wspaniała zabawa. Zobaczą jakimi zabawkami bawili się ich rodzice i dziadkowie.
Jednym z najbardziej uniwersalnych jest motyw aniołka. Mały aniołek ma w przenośni chronić i czuwać nad obdarowaną osobą. W ten sposób pokazujemy, że troszczymy się o nią i chcemy jej szczęścia. Taki przekaz prezentu jest dobry na każdą okazje. Zaczynając od urodzin, rocznic aż po śluby. Nie jest to wielki kosztowny prezent, lecz upominek o wielkim znaczeniu. Postawiony na półce zawsze będzie przypominał o bliskiej osobie, która go podarowała.

Element wystroju wnętrz

Kule wodne mimo iż są zabawkami to służą również jako ciekawy element wystroju. Jeżeli obdarowany malec nie zniszczy jej, będzie miał pamiątkę na całe życie. Dlatego często dawana jest w prezencie dla małych dzieci.
W zależności jaki wzór wybierzecie, kula wodna może być również prezentem ślubnym czy drobiazgiem podarowanym na nowy dom.
Wybierając kule wodne trzeba zastanowić się jaki wystrój wnętrza ma obdarowywana osoba. Kula nadaje wnętrzu ciepło i urokliwy nastrój. Ich bajkowe figurki zmienią atmosferę na bardziej przytulną i sielankową.
Kule wodne nadają się zarówno do trzymania w salonie jak i w sypialni.
W salonie umilą rodzinne spotkania, a w sypialni podkreślą romantyczny klimat.
Kule wodne dobrze prezentują się w minimalistycznych wnętrzach gdzie są jedną z niewielu ozdób jak również w otoczeniu naturalnych tkanin i materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *