Prezent na Dzień Kobiet – co wybrać?

5 pomysłów na prezent na Dzień Babci
23 sierpnia, 2016
5 pomysłów na prezent na Dzień Matki
23 sierpnia, 2016

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Tego dnia wszystkie kobiety czują się w końcu docenione i zauważone. Liczy się gest, kwiatek i pamięć. Jednak dla kobiet najbliższych waszemu sercu warto jest podarować coś więcej. Szukacie pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Oto kilka propozycji.

Dla romantyczki
Szukasz prezentu dla romantyczki? Idealnie sprawdzą się tu sentymentalne prezenty np. ramka z waszym wspólnym zdjęciem. Nie zaszkodzi też wstąpić do jubilera i kupić jej nową bransoletkę lub naszyjnik.
Nie chcesz wydawać połowy wypłaty na biżuterię? Zaproś ją na romantyczną kolację do jej ulubionej restauracji lub sam przygotuj kolację w domu.

Zabawny drobiazg
Dla młodej dziewczyny lubiącej nowości i gadżety poszukaj czegoś wyjątkowego, co ją rozbawi, a jednocześnie będzie praktyczne. Może to być pendrive np. w kształcie świnki czy kwiatka. Dobrze sprawdzą się też kubki, koszulki i poduszki. Nie musisz decydować się na gotowy wzór, sam możesz ułożyć dedykację lub zabawny wierszyk.

Prezent z górnej półki
Osoba dla której szukasz prezentu jest wyjątkowo kobieca i delikatna? Znaleźliśmy coś specjalnego właśnie dla niej – pozytywka w kształcie wróżki. Jest to wyrób jubilerski więc bardzo elegancki i subtelny. Figurka wróżki podkreśla kobiecy charakter i nadaje baśniowy nastrój. Melodia odgrywana przez pozytywkę przeniesie każdego do krainy dzieciństwa i bajek.
To doskonały prezent na Dzień Kobiet zarówno dla starszych jak i młodszych pań.

Praktycznie
Każda kobieta potrzebuje czasu dla siebie, ale nie każda może sobie na to pozwolić. Pomóż zrelaksować się zabieganej kobiecie. Podaruj jej bon upominkowy na wizytę u fryzjera, kosmetyczki lub w salonie masażu.
Zamiast bonu, można też podarować kosmetyki do domowego spa. Kosmetyki, świeczki, dobra muzyka i można się relaksować w zaciszu własnej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *