Zamawiasz balony reklamowe? Dokup praktyczne akcesoria

Gadżety reklamowe z nadrukiem
20 lipca, 2015
Odblaski reklamowe dla dzieci
20 lipca, 2015

Dzisiaj balony reklamowe zamawiane są często. Doskonale nadają się jako element dekoracyjny oraz marketingowy na różnego rodzaju wydarzenia, na przykład na dni miast, na tragi czy też na pikniki firmowe. Firmy, które wykonują balony reklamowe mogą dowolnie je spersonalizować – przygotować na nich nadruki zgodnie z życzeniem klienta. Do dyspozycji jest także pełna gama wielkości i kolorów balonów, dlatego możliwości ich wykończenia praktycznie są nieograniczone.

Przy zamawianiu balonów reklamowych warto nie tylko pamiętać o dobraniu odpowiednich kolorów, wielkości czy nadruków, ale również dodatkowo zaopatrzyć się w pomocne akcesoria. Niezastąpione w napełnianiu balonów powietrzem są specjalne pompki elektryczne – dzięki nim można w krótkim czasie przygotować setki gotowych balonów. Także można zastąpić je pompkami ręcznymi. Gdy balony mają być napełnione helem, wtedy konieczne będzie dokupienie butli z helem – są one sprzedawane w wersjach na określoną liczbę balonów. Również przydadzą się akcesoria do prezentacji balonów – pomocne będą przede wszystkim wstążki – przywiązane do ogonka balonów helowych pozwolą na ich utrzymanie. Z kolei do balonów napełnianych powietrzem bardzo dobrze sprawdzają się patyczki – są one dostępne w różnych kolorach. Dodatkowo można też dokupić stojaki na balony.

Zatem jeżeli zamawiane są balony reklamowe, wtedy również warto pamiętać o dokupieniu odpowiednich akcesoriów, dzięki którym ich napełnianie powietrzem czy helem będzie szybsze, a także takich, które pozwolą na ich estetyczna prezentację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *