Gustowne breloki reklamowe – co wybrać?

Naklejki reklamowe – nieograniczone możliwości!
20 lipca, 2015
Kule śnieżne – prezent dla małych i dużych
23 sierpnia, 2016

Zamówienie breloków reklamowych to częsta inwestycja w wizerunek firmy – te małe gadżety mają dużą moc marketingową i są chętnie wybierane. Do dyspozycji są zarówno niedrogie breloki akrylowe, w których środku umieszcza się wydruki, jak i również można zdecydować się na bardziej gustowne i też droższe modele, które mogą pełnić rolę eleganckiego upominku firmowego.

Gdy breloki reklamowe mają przede wszystkim być solidne i eleganckie, warto postawić na te wykonane z takich materiałów jak metal czy skóra naturalna. Również mogą być one wtedy dowolnie spersonalizowane, na przykład można umieścić na nich logo metodą grawerowania lub wytłaczania. Taki brelok będzie świetnie nadawał się do kluczyków samochodowych czy też do kluczy do domu.

Można zdecydować się zarówno na wersje bardziej kobiece, jak i męskie. Do tych pierwszych zalicza się breloczki wykonane z jasnych skór naturalnych, na przykład beżowych czy pastelowego różu, czerwieni, także breloczki metalowe w kształcie serduszek, domków, piesków. Te męskie to przede wszystkim breloki z połączenia metalu i skóry bądź też w całości wykonane ze skóry naturalnej, głównie w kolorze czarnym, lub metalu. Naturalnie, takie breloki reklamowe sprawdzają się wtedy, gdy firma kieruje swoje produkty i usługi do określonej grupy docelowej. Do wyboru jest też pełna gama modeli unisex, które odpowiadają kobietom i mężczyznom jednocześnie.

Także warto zadbać o to, aby podarunek był stylowy – wybrać breloczki z gustownymi opakowaniami w komplecie lub dokupić je dodatkowo. Chociaż gustowne breloczki kosztują więcej, to jednak to dobra inwestycja – obdarowani nimi klienci i kontrahenci będą z pewnością zadowoleni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *