Prezent-wycieczka: pobyt i hotel w mieście Kutno

Upominek pełen radości: voucher na karting
20 grudnia, 2017
Prezent dla patrioty – koszulki narodowe
28 grudnia, 2017

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla was obojga, warto pomyśleć o zaskakującej wycieczce. Kto jednak powiedział, że musi być to wypad zagraniczny? Również i w Polsce znajdziemy wiele pasjonujących miejsc, które warto zobaczyć. Już dziś zaplanuj wyjątkową wycieczkę i najlepsze noclegi w mieście Kutno.

Dlaczego warto zwiedzić Kutno?

Kutno to miasto, którego historia sięga średniowiecza – jego początku datujemy na przełom XIII i XIV wieku. Mieścił się tu wówczas ważny węzeł komunikacyjny. Miasto znajduje się na terenie województwa łódzkiego, nieopodal geometrycznego środka Polski.

W Kutnie znajdą coś dla siebie zarówno miłośnik historii, jak i malowniczych widoków. Liczne muzea i zabytkowe budowle związane z różnymi okresami historycznymi, jak również piękne parki oraz stare miasto to idealny pomysł na prezent dla pary. Jeśli szukasz miejsca, w które chciałbyś zabrać swoją drugą połówkę – Kutno z pewnością sprawdzi się doskonale!

Noclegi w mieście Kutno

Gdzie się zatrzymać? Spośród ofert noclegów warto zdecydować się na hostel http://www.hostelsoleil.pl/. Tanie, wygodne noclegi w centrum miasta, przestronne, dobrze urządzone pokoje, kuchnia i parking dla gości – czego chcieć więcej?  Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź hostel w Kutnie na skrzyżowaniu ulic Chopina i Spółdzielczej – niedaleko dworca PKP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *