Narodziny dziecka – 5 pomysłów na prezent

Kule wodne ocieplą każde wnętrze
23 sierpnia, 2016
Mamy pomysł na prezent
23 sierpnia, 2016

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie. Przyjęło się, że wraz z pierwszymi odwiedzinami przynosi się dla dziecka prezent. Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy dla ciebie kilka pomysłów.

Prezent na lata – pozytywka

Do wyboru macie przeróżne wzory, od tych klasycznych z aniołkami i księżniczkami po typowo dziecięce wzory z bajowymi postaciami. Pozytywka pozwoli swoimi dźwiękami uspokoić małego brzdąca, a gdy troszkę podrośnie będzie mógł cieszyć się ruszającymi się figurkami.
Pozytywka to prezent na wiele lat. Razem z dedykacją na obudowie stanowi wspaniały prezent i pamiątkę.

Rozwijaj wyobraźnie – książka

Nic nie zastąpi czytania bajek przed snem. Pamiętasz jeszcze swoje ulubione baśnie? Książka z bajkami to praktyczny prezent, który na pewno często będzie w użyciu. Wybierz pięknie ilustrowaną publikację, a na pierwszej stronie napisz dedykację. Dzięki temu książka nabierze większej wartości.

Zatrzymaj ten moment – ramka

Ciekawym pomysłem, zarówno dla rodziców jak i dziecka jest ramka na zdjęcie z miejscem na odciśnięcie dłoni i stóp maluszka. Dzieci rosną tak szybko, że warto jest uwiecznić to jak bardzo są małe zaraz po urodzeniu. Taka ramka to wspaniała ozdoba każdego domu.

Zrób to sam – tort z pieluszek

Szukasz praktycznego prezentu? Chcesz sam coś zrobić? Podaruj rodzicom tort z pieluszek. Pieluszki ułożone na kształt tortu zwiąż wstążkami i zapakuj w ozdobą folię. Każda mama będzie zachwycona takim prezentem.

Wyjątkowe zdjęcia – sesja noworodkowa

Profesjonalna sesja noworodkowa to wspaniała pamiątka. Można wybrać stylizowaną sesją w studiu lub zaprosić fotografa do domu na sesję reportażową. Z wykonanych zdjęć można zamówić fotoksiążkę lub album. Takie zdjęcia przez wiele lat będą cieszyć całą rodzinę.

Wskazówki

Nie kupuj ubranek, smoczków i zabawek. Większość osób przyjdzie właśnie z takim prezentem. Z ubrankami jest taki problem, że mogą nie pasować (chyba, że wcześniej zapytacie o rozmiar) i istnieje też duże prawdopodobieństwo, że dziecko nie zdąży go założyć a już z niego wyrośnie. Jeżeli już bardzo chcesz kupić coś z ubrań, wybierz większy rozmiar, pamiętając przy tym o zmieniających się porach roku.
Podobnie jest z grzechotkami, gryzakami i smoczkami. Dziecko nie potrzebuje ich aż tak wiele. Jeżeli chcesz kupić coś bardzo praktycznego porozmawiaj ze świeżo upieczonymi rodzicami na pewno powiedzą jakie kosmetyki im się przydarzą i czy czegoś brakuje im z wyprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *