Koszulki śląskie – idealny prezent dla lokalnego patrioty

Kubek na prezent dla ukochanej osoby?
13 grudnia, 2017
Własna marka odzieżowa? Trafiony prezent dla fana mody
13 grudnia, 2017

Moda na śląski regionalizm powraca – Ślązacy coraz chętniej sięgają po oryginalną odzież, która pozwala im na wyrażanie przywiązania do rodzimego regionu. Producenci koszulek śląskich oferują nam coraz szerszy wybór już nie samej odzieży, ale i lokalnych akcesoriów, które pozwolą w unikalny sposób wyrazić siebie. Dlaczego śląska odzież może być naprawdę eleganckim prezentem?

Koszulki śląskie dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Kochasz Śląsk i szukasz sposobu na to, by powiedzieć o tym innym? Koszulki śląskie to prosta metoda na pokazanie światu, jak bardzo jesteś przywiązany do swojego regionu. Zarówno mężczyźni i kobiety mogą pozwolić sobie na tak nietuzinkowy typ garderoby, obok którego nie można będzie przejść obojętnie. Producenci ubrań regionalnych oferują nam także te typowo dziecięce – śląskie bluzy, koszulki czy nawet urocze śpiochy.

Gruba na twojej odzieży

Jeśli czujesz się związany z górnictwem, które stanowi jeden z najważniejszych filarów śląskiej kultury, wybierz odzież, na której widnieje gruba – koszulki śląskie z ilustracjami kopalni wyróżnią nie tylko każdego hajera, ale i sympatyka śląskiego przemysłu.

Gryfny bajtel? Tylko w śląskiej odzieży!

Chcesz, aby twoje dziecko od najmłodszych lat budowało swoją więź z ukochanym regionem? Każdy, śląski bajtel będzie z powodzeniem kształtował miłość do regionu w koszulce śląskiej, lub uroczych śpiochach. Fantazyjna, śląską odzież dla maluchów znajdziesz na przykład pod adresem http://slonskidizajn.pl/17-do-bajtli.

Nadruki śląskie to sposób na oryginalność

Koszulki z nadrukami śląskimi idealnie sprawdzą się w podróży po Polsce – wówczas, gdy zechcesz wyróżnić się i obwieścić światu, skąd pochodzisz. To również doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto opuścił rodzimy region, jednak nadal pragnie mieć przy sobie jego cząstkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *