Mamy pomysł na prezent

Narodziny dziecka – 5 pomysłów na prezent
23 sierpnia, 2016
Prezent na chrzciny – 5 pomysłów dla ciebie
23 sierpnia, 2016

Co pewien czas każdy ma problem z wymyśleniem prezentu. W ciągu roku jest tyle okazji, że czasem ciężko jest wybrać cokolwiek. Podpowiadamy jak poradzić sobie z tym problemem.

Jeżeli nie wiesz na jaki prezent się zdecydować może to oznaczać, że trochę za bardzo kombinujesz. Nie każda okazja wymaga wymyślnego prezentu. Małe rzeczy również cieszą! Bo najważniejsza jest pamięć o drugiej osobie.

Dla kobiet

Kwiaty, czekoladki i wino – klasyka prezentów dla kobiet. Jeśli nie jest to wielka uroczystość to taki prezent na pewno wystarczy. Kobiety często dostają kwiaty i czekoladki, ale to nie znaczy, że kolejne pudełko słodkości nie będzie im smakowało. Zawsze możecie kupić czekoladki i wino z wyższej półki lub popularnego storczyka.
Kobieta dla której szukacie prezentu nie przepada za żadną z powyższych rzeczy, ale lubi błyskotki? Sprawcie jej szkatułkę. Ozdobna szkatułka na kosztowności sama również będzie cieszyć oko i pozwoli uporządkować biżuterię. Najlepiej, żeby szkatułka miała wbudowany mechanizm pozytywki wówczas przy każdym otwarciu zagra melodia, a każda kobieta bez względu na wiek poczuje się wyjątkowo.

Dla mężczyzny

W barku nigdy nie jest za dużo alkoholu, słodyczy, kawy i wyrobów tytoniowych. Wybierz coś sprawdzonego lub niespotykanego.
Pomysłem na prezent może być również książka, a nawet krawat czy koszula. Nie obawiajcie się kupować takich rzeczy, wielu mężczyzn codziennie chodzi pod krawatem i każdy nowy zestaw bardzo im się przyda.
Wybierając prezent zastanówcie się jakie ta osoba ma zainteresowana i co sprawia jej najwięcej przyjemności.
Szukasz nietuzinkowego pomysłu? Solenizanta na pewno zaskoczysz mała katarynką z przezroczystą obudową, która nakręcona zagra „Happy birthday to you”.

Dalej nie macie pomysłu na prezent?

Spędźcie cały dzień z jubilatem. W zależności co lubi wybierzcie się razem na spacer, pójdźcie do kina, teatru, muzeum czy na koncert. Możecie wybrać się razem na wycieczkę pozwiedzać, na piknik lub do aquaparku. Potem wybierzcie się na lody i pyszną kolację.
Swój czas to najcenniejsze co możecie dać drugiej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *