5 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Prezent na Dzień Kobiet – co wybrać?
23 sierpnia, 2016
Jaki prezent na Komunie wybrać?
23 sierpnia, 2016

Można zapomnieć co imieninach. Można zapomnieć o rocznicy. Ale nie wypada zapomnieć o Dniu Matki. Szukasz inspiracji, nie wiecie co w tym roku sprawić mamie? Oto kilka propozycji.

Książka
Zawsze wybierając prezent trzeba wziąć pod uwagę jaki charakter i zainteresowania ma dana osoba. Przy wyborze prezentu na Dzień Matki nie jest to trudne. Każdy zna na tyle swoją mamę, aby wiedzieć czy coś jej się spodoba czy nie.
Jeżeli wasza mama lubi odprężać się przy dobrej książce – natychmiast udaj się do księgarni i wybierz coś z działu, który ją zainteresuje. Nie jesteś pewien co teraz czyta? Podpytaj, mole książkowe uwielbiają rozmawiać o książkach i pewnie sama zdradzi jaką następną książkę planuje sobie kupić lub wypożyczyć.

Szkatułka
Wasza mama lubi robótki ręczne? Szyje, szydełkuje lub robi na drutach? A może ma mnóstwo porozrzucanej biżuterii i innych drobiazgów. W takiej sytuacji najlepszym prezentem na Dzień Matki będzie szkatułka, w której pomieści wszystkie małe przedmioty i już zawsze będą pod ręką.
Na szkatułce najlepiej jest zamówić grawer z życzeniami bądź dedykacją. Taka szkatułka nie tylko jest praktyczna, ale również sama w sobie jest przepiękną ozdobą domu.

Świeczniki
Światło świec sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne, a atmosfera staje się bardziej przyjazna i spokojna. Dlatego tak wiele kobiet je uwielbia. Jeżeli wasza mama również lubi nawet bez okazji zapalić świeczki to warto sprezentować jej świeczniki. Wybór jest ogromny od wysokich klasycznych po nowoczesne i minimalistyczne. Bez problemu znajdziecie takie, które będą pasowały o wystroju.

Kolczyki
Mała biżuteria, która zawsze cieszy – kolczyki. Wybór jest ogromny od eleganckich wyrobów jubilerskich ze złota i srebra po te kolorowe, do noszenia na co dzień. Ciekawe są również wyroby z drewna, naturalny materiał nadaje im wyjątkowego charakteru.

Zrób to sam!
Chcesz zaskoczyć swoją mamę? Niech tym razem prezentem na Dzień Matki będzie własnoręcznie upieczone ciasto. Nic tak nie ucieszy mamy jak wasze odwiedziny i pogaduszki przy cieście i herbacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *