Prezent ślubny – co wybrać?

Prezent na Walentynki – pomysły dla niej i dla niego
23 sierpnia, 2016
Wybieramy prezent urodzinowy
23 sierpnia, 2016

Dostaliście zaproszenie na ślub, ale nie wiecie co podarować młodej parze w prezencie? Podpowiadamy co jest teraz w modzie.

Klasyki
Mimo, iż coraz rzadziej goście weselni przynoszą w prezencie sprzęt gospodarstwa domowego to jest jedna rzecz, którą chyba każda młoda para dostanie od kogoś w prezencie – komplet pościeli. Śmiało, możecie taki prezent kupić jest praktyczny i nawet jeżeli ze wzorem nie do końca traficie w gust młodej pary to co najwyżej będą używać jej jako pościeli dla gości.

Gotówka
Coraz rzadziej się spotyka młode pary, które robią listę prezentów, które chciałyby otrzymać. To nie tylko zabezpieczenie przed pięcioma tosterami lub kubkami w brzydkim kolorze. Dzieje się tak głównie dlatego, że młodzi zanim powiedzą sakramentalne „tak” mieszkają ze sobą, a nawet jeżeli nie razem to i tak są już na swoim, i mają wszystkie niezbędne domowe sprzęty.
W związku z tym większość gości daje w prezencie gotówkę. Stało się to tak modne, że pary młode często mają nawet specjalne skrzyneczki do wrzucania kopert.
Powoli odchodzi się od tego zwyczaju na rzecz kombinacji gotówka i drobiazg, dzięki temu prezent jest bardziej osobisty.

Piękne drobiazgi
Im oryginalniejszy prezent tym lepiej. Co powiecie na śnieżną kulę z figurką młodej pary w środku? Do tego wbudowana pozytywka odtwarzająca dźwięki „Marsza weselnego”. Taka kula pięknie będzie prezentowała się w każdym domu.
Ciekawym pomysłem są też kubki dedykowane młodej parze np. z napisem „Najwspanialsza żona na świcie” i „Najwspanialszy mąż na świecie” do tego można na zamówienie dodać imiona małżonków i datę ślubu. Takie kubki w sam raz umilą na poranną kawę po weselu.
Młoda para ma niedługo po weselu zamieszkać w domu? Podarujcie im prezent ślubny w postaci nietuzinkowej skrzynki na listy. Kształtem może nawiązywać co ich zainteresowań lub po prostu być pięknie ozdobiona z ich nowym, wspólnym nazwiskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *