Prezent na Walentynki – pomysły dla niej i dla niego

5 pomysłów na prezent na urodziny dla kobiety w każdym wieku
23 sierpnia, 2016
Prezent ślubny – co wybrać?
23 sierpnia, 2016

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Nie ważne czy jesteście ze sobą od 50 lat czy dopiero się poznaliście, ten dzień powinniście spędzić razem pokazując jak bardzo się kochacie. Jednym ze sposobów na okazanie uczuć są prezenty. Tylko co wybrać?

Prezenty dla kobiety
Zacznijmy od kwiatów. Kobiety uwielbiają je dostawać. To nic, że po kilku dniach zwiędną, warto je podarować, żeby zobaczyć na twarzy ukochanej uśmiech.
Z okazji walentynek powinniście wybrać czerwone róże, które są symbolem miłości.
Bardzo osobistym prezentem na walentynki są perfumy. Najlepiej jest podarować ulubione perfumy z wyższej półki, których ukochana używa tylko na specjalne okazje. Jeżeli chcecie podarować jej nowy zapach, sugerujcie się tymi, których już używa. Słodkie zapachy na pewno nie przypadną do gustu osobie, która lubi mocniejsze zapachy i odwrotnie.
Chcesz podarować coś czym ukochana będzie cieszyła się przez długi czas? Zamiast kolejnej biżuterii możesz tym razem wybrać szkatułkę na biżuterię. Pięknie zdobioną lub bardziej minimalistyczną. W środku dobrze jest umieścić jeszcze jakiś drobiazg np. list miłosny.

Prezenty dla mężczyzn
Panowie zdecydowanie bardziej cenią sobie rzeczy praktyczne, ale i oryginalne. W zależności od upodobań ukochanego spraw mu nowy skórzany portfel, stylizowaną zapalniczkę lub elegancki wizytownik. Mężczyźni to uwielbiają takie gadżety.
Jesteś w związku z kibicem? Twój ukochany nie przegapi ani jednego meczu swojej ukochanej drużyny? Kup mu bilety na mecz i jeżeli sama nie przepadasz za tym sportem pozwól mu zabrać do towarzystwa kolegę – będzie zachwycony!
Wielu mężczyzn lubi też gry komputerowe. Jeżeli masz w domu gracza kolejna gra będzie dla niego idealnym prezentem. Nie wiesz jaką wybrać? Spróbuj go delikatnie podpytać albo porozmawiaj z jego przyjacielem, on powinien wiedzieć jaka gra mu się marzy.

Prezent dla obojga
Spędzacie ostatnio mało czasu razem? Zafundujcie sobie wspólny wyjazd, chociażby na weekend. Nie macie z kim zostawić dzieci na tak długo? Wynajmijcie opiekunkę na jeden wieczór, pójdźcie do kina i na kolację. Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent na walentynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *