Kule śnieżne – prezent dla małych i dużych

Gustowne breloki reklamowe – co wybrać?
20 lipca, 2015
Kule wodne ocieplą każde wnętrze
23 sierpnia, 2016

Małe drobinki śniegu opadające na górski domek. Brokat mieniący się wokół przepięknej baletnicy. Któż z nas nie bawił się kiedyś kulą śnieżną? Ta prosta, klasyczna zabawka u wielu osób przywoła wspomnienia z dzieciństwa.

Elegancja

Kule śnieżne to bardzo sentymentalne prezenty. Nie ma w nich nowoczesnych kształtów i ostrych kolorów. Z kul spoglądają na nas księżniczki, aniołki i małe, urocze dziewczynki. Wystarczy jedno potrząśnięcie, aby zasypać je śniegiem lub brokatem.
Taka kula śnieżna to wyjątkowe dopełnienie wystroju każdego domu. Nadale dużo ciepła, a jednocześnie elegancji.
Kule nie tylko mają bajkową scenerię w środku, ale również ich podstawy są pięknie zdobione.
Kule śnieżne często mają wbudowany również mechanizm pozytywki, dzięki czemu nie tylko możemy podziwiać opadające płatki śniegu, ale również zachwycić się dźwiękami pozytywki.

Dla kogo?

Do wyboru jest tak wiele wzorów, że znajdzie się coś na każdą okazję. Zaczynając od aniołków, które idealnie pasują na prezent z okazji narodzin dziecka lub chrzcin.
Mała księżniczka spodoba się każdej dziewczynce zakochanej w bajkach o królewnach i rycerzach na białym koniu.
Kula śnieżna to również ciekawy prezent na dzień babci lub matki. Wybierzcie taką, która najlepiej będzie pasowała do charakteru i stylu obdarowywanej osoby.
Nie zapominajmy również o mężczyznach. Szczególnie ci mali mogą ucieszyć się z kuli śnieżniej np. z motywem samochodu w środku. Mały odkrywca na pewno zainteresuje się jak działa i jak zbudowana jest taka kula.

Świąteczny nastrój

Nieodzownym motywem w kulach śnieżnych jest zima i Święta Bożego Narodzenia. Mikołaje, choinki, sanie, prezenty, renifery, zaśnieżone domy i lasy – to wszystko sprawi, że poczujecie świąteczny nastrój.
Do wyboru są bardziej klasyczne wzory jak i te nowocześniejsze, nawiązujące do bajkowego wizerunku mikołaja i elfów.
Kule nie tylko dopełnią świąteczny wystrój, ale również będą wspaniałą zabawą dla najmłodszych. Małe dzieci będą zachwycone opadającymi drobinkami. Wspólne oglądanie zaśnieżonych scenerii będzie idealnym pretekstem do snucia, nie tylko, świątecznych opowieści.

Gdzie kupić?

Duży wybór kuli śnieżnych znajdziesz na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *