Jazda gokartem w niezwykłym prezencie

Nadruki na koszulkach Wrocław
17 lutego, 2015
Gadżety reklamowe z nadrukiem
20 lipca, 2015

Poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej ci osoby? Jeżeli nie chcesz kupować tego samego, co każdego roku, zastanów się nad czymś nowym – wybierz jazdę gokartem. Taki upominek na pewno będzie niezapomniany!

Każdy, kto kiedykolwiek jeździł gokartem, wie, że to naprawdę świetna zabawa. To emocje, rywalizacja i rozrywka również dla wszystkich, którzy mają tylko ochotę na spędzenie czasu razem z bliskimi. Dlatego też gokarty są coraz częściej wybierane na urodziny czy też na inne okazje, które mają być niezwykłe.

Także dla maluchów
Z gokartów mogą korzystać nie tylko dorośli. To również świetny wybór dla najmłodszych, ponieważ na gokartach mogą jeździć nawet 4-latki! Wystarczy tylko wybrać taki tor gokartowy, który dysponuje odpowiednimi pojazdami dla maluchów. Wobec tego jazda gokartem będzie też kapitalnym pomysłem na upominek dla najmłodszych kierowców. Można też urządzić całą imprezę na torze, zapraszając przyjaciół, a rozrywka będzie jeszcze lepsza.

Impreza na torze gokartowym
Sama jazda to nie wszystko, co mogą zaoferować tory gokartowe. Jak zostało już nadmienione, można także na wielu z nich urządzić całą imprezę, na przykład urodziny, wieczór kawalerski czy też innego rodzaju spotkania w gronie rodzinnym czy znajomych. Taką ofertę w Warszawie ma tor F1Karting, który dysponuje dużą salą eventową i oferuje swoim gościom catering, dostęp do baru i inne atrakcje, aby impreza była wtedy niezapomniana. Można też zdecydować się na zarezerwowanie całego toru tylko na czas imprezy.

Jak kupić jazdę na prezent?
Na początku trzeba wybrać odpowiedni tor w swojej okolicy. Tu nie ma dużego problemu, ponieważ można wykorzystać internet. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki słowa takie jak „gokarty Warszawa” lub zmienić na inne miasto zależnie od lokalizacji.

F1K_Panorama_tryb_11Trzeba zastanowić się, jak przekazać upominek solenizantowi – można po prostu wręczyć mu zakupiony voucher upominkowy (czasami obdarowany samodzielnie może wtedy wybrać dogodny dla niego termin), można też zrobić mu niespodziankę i zaprowadzić go w dniu urodzin czy na inną okazję na tor kartingowy, aby tam zaprezentować mu swój upominek.

Ceny jazdy nie są wyjątkowo wysokie – można kupić ją za około 25-50 złotych za 10 minut zależnie od wybranego pojazdu i samego toru. Gdy będzie się chciało kupić karnet na jazdy gokartami, wtedy ceny wynoszą około 300-1000 złotych zależnie od liczby wykupionych minut.

Zatem jazda gokartem może być świetnym pomysłem na prezent – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Gdy dodatkowo chce się zorganizować całą imprezę urodzinową lub z innej okazji, warto wybrać taki tor, na którym będzie to możliwe. Taka zabawa na pewno pozostanie na zawsze w pamięci samego solenizanta i również jego gości.

http://f1karting.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *