Filiżanki reklamowe – elegancki upominek firmowy

Gdzie zamawiać kubki reklamowe?
20 lipca, 2015
Naklejki reklamowe – nieograniczone możliwości!
20 lipca, 2015

Ceramika reklamowa to nie tylko kubki. To również stylowe filiżanki reklamowe, które teraz oferowane są przez wiele firm zajmujących się produkcją materiałów promocyjnych z personalizowanymi nadrukami. Filiżanki mogą być świetnym wyborem również jako elegancki upominek od firmy dla klientów, kontrahentów i dla pracowników na najróżniejsze okazje.

Gdy kupuje się filiżanki reklamowe szczególnie jako upominek, warto zadbać o to, aby wyróżniały się one atrakcyjnym wyglądem i dyskretnym nadrukiem. Najczęściej wybierane są klasyczne filiżanki ze spodeczkami wykonane z białej porcelany. Dostępne są różne modele – na herbatę, kawę espresso czy też na cappuccino. Można również wybrać te kolorowe, na przykład w kolorze odpowiadającym kolorystyce używanej przez firmę. W przypadku, gdy nie posiada się projektu, można skontaktować się z firmą wykonującą filiżanki, aby wykonała go dodatkowo – zwykle nie jest to płatne, jeżeli ma się już gotowy logotyp. W przypadku braku takiego elementu identyfikacyjnego najlepiej skontaktować się z agencjami marketingowymi, które świadczą usługi projektowania logo.

Nie można zapominać również o eleganckim opakowaniu – tutaj najczęściej zamawiane są dekoracyjne opakowania tekturowe, ale także mogą być to takie wykonane z drewna. Na opakowaniach mogą też znajdować się logo i inne nadruki zlecone przez klienta.

Zatem filiżanki reklamowe mogą być też kapitalnym pomysłem na prezent – dla kontrahenta, klienta czy też dla pracowników. Warto o nich pomyśleć, gdy szuka się atrakcyjnych upominków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *