Ekskluzywny upominek – pendrive reklamowy

Odblaski reklamowe dla dzieci
20 lipca, 2015
Gdzie zamawiać kubki reklamowe?
20 lipca, 2015

Gadżety reklamowe to zarówno niedrogie długopisy, koszulki lub breloki, jak i droższe produkty. W tej drugiej kategorii umieszcza się także pendrive reklamowe. Pamięci przenośne to bardzo pomocne akcesoria, dzięki którym można łatwo przechowywać pliki. Jako gadżet reklamowy sprawdzają się idealnie – są praktyczne, można umieścić na nich logo, również są atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnych klientów, dla których mają wysoką wartość. Z tego też powodu pendrive reklamowe są traktowane często jako ekskluzywne upominki, które darowane są na specjalne okazje.

Do dyspozycji jest pełna gama pamięci przenośnych – to zarówno te najtańsze w obudowach z PCV, jak i te bardziej ekskluzywne, które wyróżniają się wykorzystaniem wyższej jakości materiałów, na przykład metalu, naturalnego drewna czy też ze skóry. Takie gadżety zdecydowanie wyglądają bardziej elegancko. Można umieścić na nich również logo – zależnie od rodzaju obudowy urządzenia jest ono tłoczone, nadrukowane, grawerowane laserowo. Potem może być ono umieszczone w dekoracyjnym etui, które również może zostać spersonalizowane, dlatego też jest to gotowy upominek reklamowy dla kontrahentów, klientów czy własnych pracowników. Mogą być podarowane przykładowo podczas konferencji, bankietu, jako upominek świąteczny czy też jako element szerszej kampanii reklamowej lub konkursu.

Ceny ekskluzywnych pendrive są wyższe od tych standardowych, niemniej jednak cieszą się one dużym powodzeniem i zamawiane są często. Dostępne modele można sprawdzić już teraz na stronach internetowych firm dostarczających tego rodzaju gadżety reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *